Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Montáže podélných nosičů, tažných zařízení a renovace světlometů

Montáže podélných nosičů

Jsme autorizovaným servisním místem pro montáže podélných nosičů českého výrobce, firmy NEUMANN.
Tato firma vyrábí podélné nosiče na širokou škálu vozidel a je schopna reagovat i na speciální požadavky zákazníků.
Podélné nosiče jsou elegantním a praktickým doplňkem automobilů. Lze na ně pohodlně, bezpečně a velmi rychle připevnit jakýkoli náklad či příslušenství a to za použití příčných nosičů, které také naleznete v našem sortimentu.
Podélníky jsou montovány na pevno ke střeše vozidla a jejich pozdější demontáž není možná. Celá montáž je prováděna z horní části střechy, kam jsou vyvrtány otvory pro zasazení nýtovacích matic, do kterých se podélníky následně přišroubují. I v případě, že vozidlo má již z výroby originální přípravu pro ukotvení podélných nosičů, je montáž podélníků NEUMANN prováděna mimo tuto přípravu.
Podélníky pro Vaše vozidlo najdete v našem e-shopu v sekci "Podélné nosiče".
Cena montáže je jednotná ve výši 700,- Kč.

Montáže tažných zařízení

Jsme držitelé autorizovaného pověření pro montáže tažných zařízení firem GALIA, HAK, SVC, Thule/Brink, Westfalia, Aragon, Atlux, Auguszt, SIARR.
Tažná zařízení pro Vaše vozidlo najdete v našem e-shopu v sekci "Tažná zařízení" (v případě jakýchkoli nejasností při výběru tažného zařízení pro Vaše vozidlo, nás neváhejte kontaktovat).
Cena montáže tažného zařízení se pohybuje v rozmezí 1200,- Kč - 2000,- Kč, v závislosti na typu vozidla a s ním související náročnosti montáže (cena montáže Vám samozřejmě bude sdělena předem).

Renovace světlometů

Provádíme renovace plastových světlometů pomocí speciální renovační sady CAREX.
Plastové světlomety postupem času působením povětrnostních a mechanických vlivů ztrácejí svou původní světelnou propustnost a žloutnou, což negativně ovlivňuje jejich svítivost. Provedením renovace získá plastový světlomet téměř 100% svých původních vlastností, což mimo jiné přispívá k celkově lepšímu estetickému dojmu.
Cena renovace je 300,- Kč za jeden přední světlomet a 200,- Kč za jeden zadní světlomet.
  


Provozovatel serveru - Radim Kaděrka - nosice.com, Hlavní 212/64, Opava-Kylešovice
Telefon: 776 839 986, 553 718 654 www.nosice.com, info@nosice.com

Provozováno na systému PremiumSHOP