Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Sněhové řetězy | Sněhové řetězy 15" | 235/75 R15

Sněhové řetězy Thule K-Summit XL K56 - 235/75 R15

Výrobce: Thule (Švédsko)   
Dostupnost: 1 až 3 dny

Sněhové řetězy Thule König K-Summit XL K56 pro pneumatiky o rozměru 235/75 R15

Cena: 8 999,00 Kč  
 ks Sněhové řetězy THULE KÖNIG K-Summit jsou nejexklusivnější rychloupínací sněhové řetězy na trhu !!!
Sněhové řetězy THULE KÖNIG K-Summit jsou vhodné pro každé osobní vozidlo jelikož žádné díly se nedotýkají prostoru za pneumatikou.
Fixační páka k ráfku kola s ergonomickým designem umožňuje dotažení jednou rukou.
Žádné díly není třeba nechat namontované během zimní sezóny. Uchycení na 17, 19 i 21 mm šroub nebo matku.

Hlavní unikátnost sněhového řetězu s označením THULE KÖNIG K-Summit spočívá v nejpromyšlenější konstrukci, která aktuálně na našem trhu existuje. Jde o vnější řetěz určený na osobní automobily, které je kompatibilní s každým typem vozidla, a který se pyšní tím, že nabídne nulovou vůli za kolem. Je tedy ideální i pro automobily s nižšími podběhy, které přesto potřebují dosáhnout na sněhu či na ledu lepších vlastností, než jenom s použitím zimních pneumatik.

 

Že jsou řetězy THULE KÖNIG K-Summit skutečně propracovaným modelem, dokládá také unikátní západkový systém. Ten působí jako násobič síly, díky čemuž je usnadněno samotné nasazení, a to v rámci jedné jediné zastávky. Celý systém je doplněný také pružinami, které primárně slouží k tomu, aby byly omezovány dynamické síly a tím samotný řetěz dokonale dosedl na plochu pláště vaší pneumatiky.

 

THULE KÖNIG K-Summit se pyšní konstrukcí, která nabídne střídavě uspořádané destičky, které jsou vyrobeny z vysoce odolného moderního vstřikovaného plastu. Tyto destičky umístěné na běhounu pneumatiky jsou vybaveny také hřeby z tvrdého kovu. Ty umožní mnohem lepší záběr na ledu, na kterém také zlepšují celkové jízdní vlastnosti. Destičky jsou spojeny řetězovými články, které jsou pro dosažení maximální možné pevnosti zhotoveny ze slitinové oceli. Pro dosažené lepšího přenosu výkonu a jízdních vlastností jsou součástí řetězů THULE KÖNIG K-Summit také svařované výztuhy.

 

Kromě špičkové funkčnosti a unikátní konstrukce je to také jistota bezpečnosti, kdy se samotný řetěz montuje na originální matici či šroub kola. Tím je eliminována případná krádež. Aby byla montáž co nejjednodušší, je samozřejmostí barevné kódování, které je vysvětleno v návodu. Ten je spolu s praktickou taškou součástí balení.

Na rozdíl od ostatních typů řetězů nevyžadujeTHULE KÖNIG K-Summit ochranné prvky eliminující poškrábání disků. U tohoto řetězu nedochází v tomto prostoru k jakémukoliv kontaktu.


Instruktážní video ke shlédnutí zde.
zpět  


Provozovatel serveru - Radim Kaděrka - nosice.com, Hlavní 212/64, Opava-Kylešovice
Telefon: 776 839 986, 553 718 654 www.nosice.com, info@nosice.com

Provozováno na systému PremiumSHOP